CHIPTUNING AUT NA GWARANCJI

Specjalnie dla Ciebie 

Kady zestaw PowerControl jest programowany, konfigurowany oraz kompletowany specjalnie pod Twoje zamówienie oraz dla Twojego modelu samochodu i silnika.

 

Nie jest to produkt uniwersalny, dlatego koniecznie sprawd, czy opracowalimy wersj dla Twojego pojazdu!

 

W zestawie otrzymujesz 

Modu PowerControl

Okablowanie zgodne ze wszystkimi normami producentów

Instrukcj instalacji w Twoim pojedzie

Certyfikat TÜV

2 letni gwarancj na PowerControl

Moliwo darmowego przeprogramowania moduu w celu przystosowania do innego samochodu

1. Instalując PowerControl nie tracisz fabrycznej gwarancji na swój samochód. Nie ingerujemy w żadne sterowniki silnika, produkt nie zostawia żadnych śladów w historii komputera pojazdu, a jego ewentualny demontaż trwa zaledwie kilkanaście sekund.

 

2. PowerControl posiada pełną certyfikację niemieckiego oraz austriackiego urzędu TÜV. Aby ją uzyskać, nasz produkt musiał przejść szereg wymagających testów określających jego bezpieczeństwo dla Twojego pojazdu. Od tamtej pory nasze produkty są okresowo ponownie testowane przez TÜV, który tym samym upewnia się, czy nadal spełniamy ich rygorystyczne wymogi.

 

3. Co ważne, jeśli zmienisz samochód, przeprogramujemy za darmo Twój PowerControl tak, aby pasował do nowego pojazdu. Kupujesz raz, a korzystasz przez wiele lat.

Bezpieczeństwo

składa się z trzech elementów: 

1. 14 dni na przetestowanie PowerControl

Kupujc PowerControl otrzymujesz od nas a 14 dni na sprawdzenie, czy modu dziaa poprawnie z Twoim samochodem, oraz na ocen, czy jeste z niego zadowolony.

 

2. Zdrowy tuning

To nasza filozofia tuningu, który jest w peni bezpieczny i mieci si w granicach tolerancji narzuconych przez producenta samochodu. Nie staramy si na si wycisn” z pojazdu maksimum, aby otrzyma adny wykres”, co odbywa si kosztem ywotnoci podzespoów samochodu, a przede wszystkim silnika.

 

3. Pomoc

Zarówno przed, jak i po zakupie jestemy dla Ciebie dostpni przez cay tydzie. Pomoemy w kadej kwestii, wyjanimy kade zagadnienie. Najbardziej cenimy sobie zadowolenie naszych klientów.

Program gwarancji satysfakcji

Liczy sie precyzyjne strojenie !

Zapytaj o boxa dla twojego samaochodu

Potwierdzony pomiarem na hamowni

Optymalizacja przy pomocy dodatkowego moduu

Poprawa osigów nastpuje przez optymalizacj elektronicznych sygnaów sterujcych silnika. Zewntrzny modu sterujcy (rodzaj minikomputera) jest umieszczany pomidzy czujnikami, a elementami sterujcymi silnika, co umoliwia popraw osigów do 30% przy wykorzystaniu oprogramowania RaceChip. Ta technologia moe by stosowana we wszystkich wspóczesnych silnikach diesla oraz benzynowych z doładowaniem.

- Nie zmienia fabrycznych komponentów, ani oprogramowania.

- Wszystkie systemy bezpieczestwa w silniku pozostaj nienaruszone.                    - Optymalizacja osigów nastpuje w graniach rezerw mocy dla danej jednostki.

- Prosty monta, który mona wykona samodzielnie w 10-15 minut bez adnych specjalistycznych narzdzi.

- Bezproblemowy powrót do stanu seryjnego.

Twój silnik ma sporą rezerwę mocy.

Uwolnij cały potencjał swojego samochodu z modułem RaceChip.

Dlaczego modele tego samego producenta z silnikami o tej samej pojemności i ilości cylindrów mają różną moc? Ponieważ często jedyną różnicą pomiędzy nimi jest elektronika sterująca. Komponenty są te same – różnica sprowadza się do oprogramowania.

 

Tuning elektroniczny RaceChip działa na tej samej zasadzie. Oznacza to, że możemy wykorzystać większość rezerw mocy w Twoim silniku, dzięki czemu uzyskasz osiągi mocniejszych wersji za ułamek ceny, którą zwykle trzeba zapłacić. Nawet jeśli Twój samochód ma seryjnie mocny silnik, inżynierowie i tak przewidzieli rezerwy z myślą o różnych warunkach klimatycznych i zróżnicowanym paliwie na całym świecie. RaceChip podłącza się do tych rezerw, dając Ci nowe, ekscytujące wrażenia z jazdy w Twoim własnym samochodzie.

 

Nawet teoretycznie identyczne silniki działają nieco inaczej. Może być to spowodowane zakresem tolerancji przy produkcji, przebiegiem, czy jakością paliwa. Aby moduł RaceChip idealnie współdziałał z Twoim silnikiem, opracowaliśmy precyzyjnie dostrojone mapy. Oznacza to, że możesz dostroić swój moduł GTS lub GTS Black tak, aby dopasował się idealnie do osiągów i charakterystyki silnika w Twoim aucie. Aplikacja umożliwia pobranie wstępnie zaprogramowanych ustawień bezpośrednio z naszych serwerów.

 

7 precyzyjnie dostrojonych map pozwala dobrać parametry do Twoich indywidualnych potrzeb

Łatwe sterowanie przez cyfrowy interfejs użytkownika

Perfekcyjne strojenie dla idealnego dopasowania

Wyślij Usuń