RS Service – Doświadczenie. Wiedza. Gwarancja.

 

Nasza firma to specjaliści w dziedzinie serwisu, obsługi i naprawy samochodów, zespół ludzi doświadczonych jak równierz osób młodych kreatywnych.

Motoryzacja to dla nas pasja, dlatego nasze podejście do samochodów gwarantuje wyjątkową jakość i wnikliwą analizę w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

 

Zajmujemy się obsługą wszystkich marek samochodów

 

Jeżeli nie wiesz co się dzieje z Twoim samochodem, służymy całą swoją wiedzą i doświadczeniem!

 

Szeroki wachlarz usług sprawia ze w RS Service możemy kompleksowo zająć się Twoim samochodem od zwykłych okresowych przeglądów po skomplikowane naprawy i remonty główne.

 

Dzięki współpracy z czołowymi hurtowniami motoryzacyjnymi w kraju zapewniamy dobór najlepszych markowych części w możliwie najszybszym czasie oraz niskie ceny na części zamienne.

 

Nasz serwis dysponuje stanowiskami wyposażonymi w nowoczesne urządzenia diagnostyczne ,Hamownie obciążeniową 4×4 Super Flow , Urządzenie Hunter do ustawiania geometrii 3D, terstery diagnostyczne,analizatory,urządzenia firmy Dimsport pozwalające na kopiowanie i programowanie sterowników ECU i TCU,  podnośniki co maksymalnie skraca do minimum czas wykonywanej usługi.

Inspekcje Serwisowe

Wykonujemy okresowe przeglądy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.Specjalizujemy się w obsłudze samochodów klasy premium.

Naprawy i rewizje układów zawieszenia klasycznego jak i zawieszenia pneumatycznego.

Zawieszenia

Rozrządy

Wymiana rozrządów  , mechanizmów z pakiem jak i łańcuchem rozrządu.

Geometria kół w technologi 3d. Przy uzyciu najlepszego sprzetu dostępnego na rynku firmy Hunter

Zbieżność 3D

uklady hamulcowe

Naprawy i rewizje układów hamulcowych w samochodach cywilnych i sportowych.